Haberler

OLİGARK İSTANBUL’DA AŞKIN BÜYÜSÜNE KAPILIN

Editör Gurme
173 Görüntüleme
12 Şubat 2024 16:09
Son Güncelleme: 12 Şubat 2024 16:09
İstanbul’un en büyük yeme-içme ve eğlence mekanı Oligark İstanbul; Sevgililer Günü’nü boğazın nefes kesen manzarasında geceye özel menüsü ve en güzel aşk şarkılarıyla kutluyor. Gecenin sürpriz tadı ise “Aşkın Büyüsü”
OLİGARK İSTANBUL’DA AŞKIN BÜYÜSÜNE KAPILIN

Executive Chef Şaban Gülmez imzasını taşıyan menü sake nori special roll, dana carpaccio, ızgara dana bonfile, deniz mahsulleri linguine,  avokadolu deniz ürünleri gibi özel lezzetleri ile dikkatçekerken, sevgilinizin kalbine gidecek sürpriz ise “Aşkın Büyüsü” oluyor.

Boğazın büyülü atmosferi, damağınızda eşsiz  bir etki bırakacak leziz bir menü ve sabahın ilk ışıklarına kadar kaliteli müzik eşliğinde dans. İşte Sevgililer Günü’nü İstanbul’un en büyük eğlence mekanı Oligark İstanbul’da kutlamanız için üç neden…

Oligark İstanbul’un restorantında Executive Chef Şaban Gülmez imzasını taşıyan Sevgililer Günü menüsünden dilediğiniz lezzetleri seçerek  başlayacağınız geceye, kulüpte DJ Ozan Bahtiyar eşliğinde en güzel aşk şarkıları ve dans müzikleri ile dans ederek devam edebilirsiniz.

Yorum Yazın